Lokalizacja

Piękne apartamenty nad morzem

Hit polskiego wybrzeża

Jastarnia to jedna z najpiękniejszych, turystyczno - rekreacyjnych miejscowości na półwyspie helskim. Z roku na rok coraz większa grupa turystów odkrywa walory tego nadmorskiego miasta. Piaszczyste plaże, naturalność krajobrazu i czyste powietrze, którym można oddychać pełna piersią, to z pewnością najważniejsze atuty Jastarni.

Jej uroki doceniają letnicy przybywający tu od początku XX wieku, wabieni przyjaznym nastawieniem kaszubskiej społeczności oraz bliskością Dużego i Małego morza. Można pooddychać świeżym morskim powietrzem i zdrowo wypocząć.

Bogactwo historii

Jastarnia może się pochwalić długą i bogatą historią, która sięga aż do XIV w. O wyjątkowości miasta może świadczyć fakt, że w 1979 roku zostało uwzględnione w rejestrze miejsc zabytkowych. W ciągu stuleci z tej wioski rybackiej powstało malownicze, nadmorskie letnisko, które jest idealne dla każdego, kto wybiera się na wczasy nad morzem.

Walory krajobrazu stwarzają idealne warunki do windsurfingu, nurkowania, wędkowania, wspinaczki skałkowej czy żeglugi katamaranem. Raj dla amatorów sportów wodnych.

Pierwszej klasy czystości wody, oraz bogactwo flory i fauny, także tej unikatowej, czyni z tego miejsca wyjątkową perłę wśród miejscowości turystyczno-wypoczynkowych w Polsce.

Naturalne molo Europy

Jastarnia położona jest w połowie najdłuższego, naturalnego molo Europy, czyli Mierzei Helskiej. Turystów wabią piękne, długie i piaszczyste plaże, a także dostęp do Dużego morza i od strony zatoki do morza Małego.

Miasto, to tętniący życiem kurort, w którym można dobrze wypocząć, zjeść zdrowe i smaczne, regionalne potrawy oraz miło spędzić czas w licznych obiektach rozrywkowo-rekreacyjnych.

Wczasy nad morzem, w Jastarni, to okazja, aby zrelaksować się, nabrać sił i podziwiać najpiękniejsze wschody i zachody słońca. Według specjalistów klimat półwyspu sprzyja w walce z wieloma schorzeniami. Miejsce, które wpływa korzystnie na zdrowie i dobre samopoczucie.